Про нас

«RMM Group» – провідна юридична фірма, що пропонує повний спектр послуг в галузі земельного права. У сфері наших інтересів:

  • супровід процедур, пов’язаних з дозволами земельних спорів, реєстрацією майнових прав на нерухомість, узаконенням покупок і об’єктів дарування, а також з легалізацією будівельних об’єктів;
  • підготовка та оформлення документів – послуги, що дозволяють оптимізувати бюрократичні процеси і заощадити час клієнта;
  • надання консультативної допомоги та прояснення ключових майнових питань.

В компетенцію «RMM Group» входить весь перелік операцій, регульованих правовими нормами України. Ми забезпечуємо супровід виконавчого провадження, оформляємо і захищаємо операції, пов’язані з переходом власності з рук в руки, а також створюємо умови для грамотної правової реалізації кожної процедури (складання договорів, реєстрація, підготовка інших документів).

Наша фірма дотримується принципів чесності і прозорості співпраці, які забезпечуються підписанням договору, здатного представити та захистити інтереси усіх сторін угоди і зробити її ефективною і безпечною.

Правильне поєднання консультативної та супровідного аспектів роботи дозволяють домогтися грамотної оптимізації будь-якого юридичного процесу і гарантувати позитивний результат при мінімальних затратах часу.

Всі послуги компанії